سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / تمجید اشتوگر از گلزن جدید تیمش + اعلام آمادگی ۳۷۵ نفر برای اهدای جسد – خوش نویس

تمجید اشتوگر از گلزن جدید تیمش + اعلام آمادگی ۳۷۵ نفر برای اهدای جسد – خوش نویس

ایسنا: ‌به نقل از کیکر، بورسیادورتموند دیشب (جمعه) در آغاز هفته‌ بیست و یکم بوندسلیگا موفق شد با نتیجه‌ سه بر دو برابر کلن به پیروزی برسد
ایسنا: ‌به نقل از کیکر، بورسیادورتموند دیشب (جمعه) در آغاز هفته‌ بیست و یکم بوندسلیگا موفق شد با نتیجه‌ سه بر دو برابر کلن به پیروزی برسد.
پیتر اشتوگر، سرمربی بورسیادورتموند بعد از پیروزی تیمش برابر کلن گفت‌: ما یک مهاجم فوق‌العاده‌ای را از دست دادیم  ولی یک مهاجم خیلی خوب را توانستیم به دست بیاوریم که از مهارت بالایی برخوردار است. برای باتشوایی خیلی خوشحال هستم. او شروع خیلی خوبی در تیم داشت و توانست در بازی نخست بدرخشد. این را هم باید در نظر گرفت که او زمان زیادی بازی نکرده بود و کمی از شرایط مسابقه دور بود ولی خوشبختانه توانست آمادگی بالاییش را به خوبی نشان دهد. ما به چنین بازیکنی برای تیم‌مان نیاز داشتیم و خوشحال هستم که در حال‌ حاضر این بازیکن را در ترکیب خودمان داریم.

میچی باتشوایی، موفق شد در این بازی دو گل به ثمر برساند و مورد تمجید سرمربی تیم خود قرار گیرد.

——————-

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان پزشکی قانونی آخرین آمار اهدای آمادگی برای اهدای جسد را تشریح کرد.

دکتر احمد شجاعی در خصوص روند اهدای جسد گفت: کسانی که فرم اهدا را پر کرده و مراحل قانونی را طی کنند، بعد از مرگ، جسد آنها طبق خواسته خودشان برای تشریح در دانشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد
افرادی که به اهدای جسد خود برای استفاده در مراکز آموزشی تمایل دارند می توانند آمادگی خود را با تماس با سازمان پزشکی قانونی اعلام کنند و از نحوه انجام کار مطلع و در صورت تمایل به اهدای جسد، محضر نزدیک‌تر به محل سکونتشان برای اخذ رضایت نامه به آنان معرفی می شود، نسخه رضایت نامه نیز توسط محضر برای پزشکی قانونی ارسال خواهد شد.

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان پزشکی قانونی آخرین آمار اهدای آمادگی برای اهدای جسد را تشریح کرد.

دکتر احمد شجاعی در خصوص روند اهدای جسد گفت: کسانی که فرم اهدا را پر کرده و مراحل قانونی را طی کنند، بعد از مرگ، جسد آنها طبق خواسته خودشان برای تشریح در دانشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
وی در خصوص آخرین آمار اهدای جسد در کشور گفت: تا کنون ۳۷۵ نفر برای اهدای جسد به منظور تشریح در دانشگاه های علوم پزشکی و استفاده علمی اعلام آمادگی کردند.

شجاعی  در خصوص اجساد مجهول‌الهویه هم گفت: برخی از اجساد مورد استفاده در دانشگاه‌ها هم از محل اجساد مجهول‌الهویه تأمین می‌شود که البته شرایط خاص خودش را دارد. در مورد اجساد مجهول‌الهویه باید ۶ ماه زمان بگذرد و اعلام‌های قانونی از طرق مختلف صورت گیرد و اگر بعد از ۶ ماه هیچ‌کس سراغ آن نیایید با حکم مرجع قضایی برای تشریح قابل استفاده است.

رئیس سازمان پزشکی قانونی افزود: پس از اعلام آمادگی، افراد ثبت رضایت محضری به یکی از دفترخانه های مشخص شده از سوی سازمان معرفی می شود و رضایت نامه خود را به شکل محضری به ثبت می رساند.

درباره ی back120

همچنین ببینید

گران‌قیمت‌ترین بازیگر دنیا با ۲۵ میلیون دلار – خوش نویس

همشهری آنلاین به نقل از ورایتی: گرچه دانیل کریگ با دستمزد ۲۵ میلیون دلاری گران‌ترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *