سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / طاهری: تعویض شجاعیان تاکتیکی بود نه تنبیهی – خوش نویس

طاهری: تعویض شجاعیان تاکتیکی بود نه تنبیهی – خوش نویس

 خبر ورزشی: روند خوب استقلال ادامه دارد اما به دلیل فشردگی مسابقات، احتمال مصدومیت آبی‌پوشان زیاد است که بیژن طاهری، مربی استقلال دقیقاً از همین مسئله می‌ترسد

تکلیف الهلال که مشخص است. یک بار آنها را بردیم و می‌خواهیم دوباره ببریم. توانایی این کار را داریم و می‌خواهیم با خاطره خوش از کویت برگردیم. بازی گسترش فولاد هم بسیار مهم است چون برای نایب‌قهرمان شدن نباید امتیاز از دست بدهیم.

البته در نیمه اول استقلال خوب نبود و شفر هم ناراضی بود.

تعویض داریوش شجاعیان به خاطر اشتباهات او بود؟

بله، شفر اصلاً از نمایش نیمه اول راضی نبود و به همین خاطر تاکتیک را عوض کرد. حاصلش را هم در نیمه دوم دیدیم؛ ۴ گل و یک برد ارزشمند. عصبانیت شفر کاملاً هم منطقی بود چون تاکتیک‌ها و خواسته‌هایش پیاده نشد. البته سیاه‌جامگان هم خیلی بسته بازی می‌کرد و دل به ضدحملات داشت. در چنین شرایطی می‌دانستیم که این تیم اگر گل اول را بخورد، بقیه گل‌ها را راحت‌تر می‌خورد، به همین خاطر برای گل اول بی‌تابی می‌کردیم.

 خبر ورزشی: روند خوب استقلال ادامه دارد اما به دلیل فشردگی مسابقات، احتمال مصدومیت آبی‌پوشان زیاد است که بیژن طاهری، مربی استقلال دقیقاً از همین مسئله می‌ترسد. مربی استقلال دیروز از شرایط بازیکنان و فشردگی مسابقات حرف زد.

جدال با سیاه‌جامگان و یک پیروزی دیگر برای استقلال آن هم در شرایطی که چند مهره اصلی خود را در اختیار نداشتید.

نه، آقای شفر از این خلقیات ندارد که اگر یک بازیکن سهواً چند بار اشتباه کرد،‌ فوری عوضش کند. دلیل تعویض داریوش در آن صحنه تاکتیکی بود، نه تنبیهی. شفر می‌خواست تاکتیک خود را عوض کند به همین دلیل شجاعیان را عوض کرد. داریوش یکی از بهترین و بی‌حاشیه‌ترین بازیکنان ماست.

بازی با الریان برای‌مان بسیار سنگین بود و به اندازه ۲۷۰ دقیقه به ما فشار آورد. وقتی هر ۵ روز یک بار بازی می‌کنید، کاملاً بدیهی است که بازیکنان آسیب می‌بینند. الان بزرگترین دغدغه ما مصدومیت نفرات است. خستگی باعث تشدید احتمال مصدومیت می‌شود. ما مسابقات فروردین را در حالی استارت زدیم که ملی‌پوشان خود را ۱۰ روز در اختیار نداشتیم ولی با این وجود حتی نفراتی که کمتر در ترکیب اصلی قرار می‌گیرند هم طی این چند بازی مجال حضور در میدان پیدا کردند و خوب بودند چون تاکتیک تیم را درک کرده‌اند و به آن اشراف دارند. مقابل سیاه‌جامگان نه خسرو بود و نه وریا ولی با این وجود خیلی خوب بازی کردیم. شما پژمان منتظری را ببینید که نیمه دوم چقدر خوب بود.

دو بازی مهم طی روزهای آینده؛ گسترش فولاد و الهلال. این حریفان را چطور می‌بینید؟

درباره ی back120

همچنین ببینید

اغلب دیتاسنتر‌های کشور استاندارد نیستند – خوش نویس

خبرگزاری مهر: دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه در زمینه زیرساخت های لازم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *