سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / فیلم: بلندترین بنا‌ها و سازه‌های دنیا + رفعتی: مدافع استقلال باید اخراج می‌شد – خوش نویس

فیلم: بلندترین بنا‌ها و سازه‌های دنیا + رفعتی: مدافع استقلال باید اخراج می‌شد – خوش نویس

– احسان درخشنده: یکی از برجسته‌ترین جاذبه‌های گردشگریِ شهرهای مختلف، بنا‌ها، سازه‌ها و آسمان‌خراش‌های بلند هستند
این مسئله به قدری حائز اهمیت است که عامه‌ی مردم، برخی از شهرهای دنیا را صرفاً به واسطه‌ی مرتفع‌ترین برج‌ها و آسمان‌خراش‌های آن‌ها می‌شناسند؛ به عنوان مثال، یکی از اصلی‌ترین نمادهای شهرِ تهران برج «میلاد» است که ارتفاعی معادل ۴۳۵ متر دارد و بلندترین برج ایران محسوب می‌شود.

با عنایت به توضیحات فوق، در این بخش قصد داریم شما را با بلندترین بناها و سازه‌های دنیا آشنا سازیم. با مشاهده‌ی ویدئوی زیر می‌توانید نسبت به مرتفع‌ترین سازه‌های ساخته‌ی بشر شناخت مختصر پیدا کنید. با ما همراه باشید.

 در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید. 

فیلم: بلندترین بنا‌ها و سازه‌های دنیا 

– احسان درخشنده: یکی از برجسته‌ترین جاذبه‌های گردشگریِ شهرهای مختلف، بنا‌ها، سازه‌ها و آسمان‌خراش‌های بلند هستند. این اماکنِ مرتفع، معمولاً‌ باعث فخر و مباهات ساکنان شهر هستند و جدای از جنبه‌های کاربردی خود، وجاهتی خاص به این شهرها می‌بخشند.

——————-

خبرگزاری فارس: داود رفعتی در مورد نحوه قضاوت حمید حاج ملک داور بازی استقلال و ذوب آهن اصفهان گفت: داور بازی اشتباه تاثیرگذاری نداشت و تمامی تصمیم‌هایش درست بود
خبرگزاری فارس: داود رفعتی در مورد نحوه قضاوت حمید حاج ملک داور بازی استقلال و ذوب آهن اصفهان گفت: داور بازی اشتباه تاثیرگذاری نداشت و تمامی تصمیم‌هایش درست بود. داور حتی می‌توانست یکی دو بازیکن استقلال از جمله روزبه‌چشمی را به دلیل اعتراض‌های شدید اخراج کند. 

رفعتی در مورد اعتراض شدید شفر به داور در نشست خبری گفت: داوری به ضرر استقلال نبود. استقلال از نحوه سوت زدن حاج ملک ضرر نکرد و این داور در نتیجه بازی تاثیرگذار نبود.

وی در مورد ضربه پنالتی ذوب آهن گفت: پنالتی ذوب آهن کاملا درست بود و حتی حسینی مدافع استقلال به خاطر خطای شدید باید از زمین اخراج می‌شد. اعتراض مربی استقلال هم به داوری بی‌مورد بود. البته ضربه پنالتی باید تکرار می‌شد زیرا بیشتر بازیکنان قبل از زدن ضربه وارد محوطه جریمه شدند. 

درباره ی back120

همچنین ببینید

گران‌قیمت‌ترین بازیگر دنیا با ۲۵ میلیون دلار – خوش نویس

همشهری آنلاین به نقل از ورایتی: گرچه دانیل کریگ با دستمزد ۲۵ میلیون دلاری گران‌ترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *