سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / پوران درخشنده داور قوه‌ قضاییه در جشنواره فجر + ساحلی بازان ایران بر بام آسیا و سوم جهان – خوش نویس

پوران درخشنده داور قوه‌ قضاییه در جشنواره فجر + ساحلی بازان ایران بر بام آسیا و سوم جهان – خوش نویس

خبرگزاری تسنیم: دبیر شورای ارتقای آگاهی‌های عمومی و معاونت اجتماعی قوه‌قضاییه، اعضای هیئت داوران این معاونت در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را معرفی کرد
دبیر شورای ارتقای آگاهی‌های عمومی و اطلاع رسانی معاونت اجتماعی قوه قضاییه گفت که علاوه بر اهدای لوح تقدیر به سازندگان فیلم‌های متخب از نظر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، جوایز نقدی نیز برای آثار منتخب در نظر گرفته شده است.

خبرگزاری تسنیم: دبیر شورای ارتقای آگاهی‌های عمومی و معاونت اجتماعی قوه‌قضاییه، اعضای هیئت داوران این معاونت در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را معرفی کرد.
افتخاری اضافه کرد: بعد از پایان سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، معاونت اجتماعی قوه‌قضاییه، مراسم جداگانه‌ای برگزار و فیلم‌های متخب از نظر هیئت داوران خود را معرفی و تجلیل می‌کند.

 هیئت داوران این معاونت، آثار سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را از نظر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهند و فیلم‌های برگزیده را انتخاب می‌کنند.

جالب اینکه پوران درخشنده کارگردان نام آشنای سینمای ایران که یکی از اعضای هیئت داوران معاونت اجتماعی قوه‌قضاییه است، یکی از هفت عضو هیئت انتخاب سی و ششمین جشنواره فیلم فجر بود.

مهدی افتخاری با اعلام این خبر گفت که هیات داوران معاونت اجتماعی قوه‌قضاییه متشکل از پوران درخشنده کارگردان سینما، جواد طوسی رییس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی، وحید موساییان کارگردان سینما، احمد میرعلایی مدیرعامل پیشین بنیاد سینمایی فارابی و احمد جولایی عضو مشاور معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه‌قضائیه هستند.

این مقام مسئول در معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه‌قضاییه افزود:

——————-
ورزش سه: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آخرین رنکینگ تیم های ملی فوتبال ساحلی جهان (ماه ژانویه ۲۰۱۸) اعلام شد و تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان همچنان بر بام آسیا و در رده سوم جهان قرار دارد
گفتنی است قهرمانی در مسابقات بین المللی پرشین کاپ به میزبانی استان بوشهر ۱۰۰ امتیاز به امتیازات تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان افزوده است.

ورزش سه: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آخرین رنکینگ تیم های ملی فوتبال ساحلی جهان (ماه ژانویه ۲۰۱۸) اعلام شد و تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان همچنان بر بام آسیا و در رده سوم جهان قرار دارد.
بر همین اساس تیم های ملی فوتبال ساحلی برزیل با ۴۳۷۰ امتیاز، پرتغال با ۳۴۴۹ امتیاز، ایران با ۳۱۰۳ امتیاز، روسیه با ۲۶۹۵ امتیاز و ایتالیا با ۲۵۳۱ امتیاز در رده های اول تا پنجم رده بندی جهانی ایستادند.

ضمن اینکه ساحلی بازان کشورمان با ۳۱۰۳ امتیاز با اختلاف زیادی نسبت به سایر تیم ها بر بام آسیا قرار دارند و پس از آن تیم های ژاپن (۱۴۳۴ امتیاز) ، امارات (۱۳۲۷ امتیاز) ، عمان (۹۰۶ امتیاز) و لبنان (۶۴۸ امتیاز) در رده های دوم تا پنجم آسیا قرار گرفته اند.

درباره ی back120

همچنین ببینید

گران‌قیمت‌ترین بازیگر دنیا با ۲۵ میلیون دلار – خوش نویس

همشهری آنلاین به نقل از ورایتی: گرچه دانیل کریگ با دستمزد ۲۵ میلیون دلاری گران‌ترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *