سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / چرا چلسی نباید آلگری را جایگزین کونته کند؟ – خوش نویس

چرا چلسی نباید آلگری را جایگزین کونته کند؟ – خوش نویس

ورزش سه: حالا که روزهای اوج آنتونیو کونته، با تیم چلسی به پایان رسیده است، می توان تاثیر سیاستهای باشگاه بر این روند نزولی را به خوبی مشاهده کرد

 حالا که تیم چلسی اختلافی هشت امتیازی با چهار تیم اول جدول رده بندی دارد و باید به کسب سهمیه در لیگ اروپا بسنده کند. یکی از کسانی که احتمال دارد جای خالی کونته را در استمفورد بریج پر کند، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی حال حاضر تیم یوونتوس است. با اینکه این سرمربی سابق تیم میلان، انتخاب بزرگی برای آبی پوشان به حساب می آید، به نظر نمی رسد بتواند به پیشرفت تیم چلسی کمکی کند.

این شرایطی نیست که آلگری در حال حاضر در یوونتوس دارد. پپ ماروتا و فابیو پارتیچی بازیکنانی را می گیرند که آلگری از آنها می خواهد؛ اینجا همه چیز مانندِ ماشینی که به خوبی روغن کاری شده باشد. چلسی به ندرت چنین روندی داشته است. همیشه باشگاه در معرض حواشی و مسائل متعدد است؛ مسائلی که نباید به بیرون درز کند. برای مثال مورد کارلو آنجلوتی را در نظر بگیرید؛ هیچکس نفهمید چه شد که آبراموویچ عذر او را خواست. آلگری در باشگاه چلسی قادر به پیاده کردن افکار خود نخواهد بود و این انتقال پایان خوشی نخواهد داشت. ممکن است برای مدتی مثمر ثمر واقع شود ولی در بلند مدت نه.

چرا چلسی نباید آلگری را جایگزین کونته کند؟

ورزش سه: حالا که روزهای اوج آنتونیو کونته، با تیم چلسی به پایان رسیده است، می توان تاثیر سیاستهای باشگاه بر این روند نزولی را به خوبی مشاهده کرد. به نظر می رسد که این اتفاق دیر یا زود خواهد افتاد.

آلگری که در حال حاضر چهارمین سال خود در یوونتوس را سپری می کند، چهار سال هم هدایت تیم میلان را به عهده داشته است و برای رومن آبراموویچ، مالک باشگاه چلسی، قبول اینکه کسی چهار فصل پیاپی سرمربی گری تیمش را به عهده داشته باشد، کمی دشوار است؛ او اجازه نمی دهد کسی بیش از دو یا سه فصل پیاپی هدایت تیم را به عهده بگیرد چرا که دوست ندارد به محبوبیت یک سرمربی نزد هواداران از خودش بیشتر باشد. همانگونه که در مورد کونته هم این مسئله صدق می کند، او تصمیم گیرنده نهایی در مورد نقل و انتقال سرمربی هاست و به ندرت با توجه به قابلیت های آن سرمربی تصمیم گیری می کند.

آلگری شاید یک سرمربی با برنامه ای بلند مدت نباشد، اما ممکن است در جایگاهی قرار بگیرد که در حال حاضر کونته در آن است و آبراموویچ به سرمربی ای چون آلگری که در اروپا بسیار محبوب است، زمان زیادی نخواهد داد، همانگونه که اکنون به کونته زمان نمی دهد. او در تنگنا قرار خواهد گرفت و تصمیم گیرنده نهایی نخواهد بود و این همه ماجرا نیست؛ جدایی او نیز از باشگاه قطعی خواهد بود.

درباره ی back120

همچنین ببینید

اغلب دیتاسنتر‌های کشور استاندارد نیستند – خوش نویس

خبرگزاری مهر: دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه در زمینه زیرساخت های لازم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *