سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / ۷ بازی سرنوشت‌ساز برای سپاهان – خوش نویس

۷ بازی سرنوشت‌ساز برای سپاهان – خوش نویس

 وبسایت نود: در اتفاقی کم‌سابقه، سپاهان در جمع تیم‌هایی حضور دارد که شاید در آخر فصل سقوط کنند. سپاهان در حال حاضر با میانگین کمتر از یک امتیاز از هر مسابقه، تیم سیزدهم جدول است
سپاهان در جدول بازی‌های خانگی سیزدهمین تیم است و در خارج از خانه هم فقط دو تیم بدتر از سپاهان نتیجه گرفته‌اند. 

هفته ۲۹، استقلال‌خوزستان – سپاهان

هفته ۲۸، سپاهان – نفت آبادان

هفته ۲۶، پیکان – سپاهان

هفته ۳۰، سپاهان – استقلال

 وبسایت نود: در اتفاقی کم‌سابقه، سپاهان در جمع تیم‌هایی حضور دارد که شاید در آخر فصل سقوط کنند. سپاهان در حال حاضر با میانگین کمتر از یک امتیاز از هر مسابقه، تیم سیزدهم جدول است. این تیم هم‌اکنون فقط یک امتیاز از منطقه سقوط فاصله دارد و هیچ بعید نیست که با ادامه همین روند، به لیگ یک سقوط کند. اتفاقی باورنکردنی که حالا در فاصله هفت هفته مانده به پایان لیگ، کابوس اصفهانی‌ها شده است.

۷ مسابقه پیش‌روی سپاهان تا پایان لیگ

سپاهان در هفت بازی پیش‌رو ۴ مهمانی‌ در پیش دارد و فقط سه مرتبه میزبان است. تازه یکی از این سه میزبانی که اتفاقا در هفته پایانی لیگ هم برگزار می‌شود، از استقلالِ شفر است که در این هفته‌ها بی‌رحم‌تر از همیشه به سراغ رقبا می‌روند. سپاهان در هفته‌های ۲۶ و ۲۷ دو مهمانی پی‌درپی را تجربه خواهد کرد که شاید تکلیف این تیم را مشخص کند. راحت‌ترین بازی این تیم هم در همین هفته مقابل سیاه‌جامگان قعرجدولی برگزار خواهد شد. 

هفته ۲۷، تراکتورسازی – سپاهان

هفته ۲۴، سیاه‌جامگان – سپاهان

هفته ۲۵، سپاهان – گسترش‌فولاد

با بررسی نتایج پنج فصل اخیر سپاهان، مشخص می‌شود که این تیم در هفت هفته پایانی سابقه کسب فقط ۹ امتیاز را هم داشته است. هر چند که در بهترین عملکردشان، سابقه کسب ۱۹ امتیاز از هفت مسابقه پایانی را هم داشته‌اند. بیشترین صعود سپاهان در هفت هفته پایانی ۵ فصل اخیر، سه رتبه بود و بدترین‌اش هم سقوط یک پله‌ای که در لیگ دوازدهم تجربه کرد.

جدول بازی‌های سپاهان

 ۷ بازی سرنوشت‌ساز برای سپاهان

جدول لیگ تا پایان هفته ۲۳

۷ بازی سرنوشت‌ساز برای سپاهان

درباره ی back120

همچنین ببینید

گران‌قیمت‌ترین بازیگر دنیا با ۲۵ میلیون دلار – خوش نویس

همشهری آنلاین به نقل از ورایتی: گرچه دانیل کریگ با دستمزد ۲۵ میلیون دلاری گران‌ترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *